.

Вартість популярних фотосувенірів

сувенір-1
сувенір-3
сувенір-4
сувенір-5
сувенір-6
сувенір-7
сувенір-8
сувенір-9
сувенір-10
сувенір-11
сувенір-14
сувенір-16
Bxxbx
Krrr

Горнятко з Вашою фотографією

- ідеальний подарунок для друзів і сім'ї.

Ми пропонуємо такі види горняток: білі, колорові, магічні, люмінофорні, перламутрові (срібло і золото), з матового скла і т.д.

Магічні горнятка - змінюють колір кераміки на білий під впливом температури. Тобто, якщо налити гарячого напою у чорну магічну кружку, вона побіліє і ми побачимо нанесене на неї зображення.

Люмінофорні горнятка - вкриті спеціальним слоєм люмінофору, який має здатність вбирати світло і потім віддавати його у темряві.

 kr3.png

Фотопазли

Ви любите складати пазли? Ми, дуже! Це не тільки цікаво, але й дуже корисно тому, що розвиває пам’ять, увагу і дрібну моторику. А що Ви скажете про пазли, виготовлені за Вашим індивідуальним замовленням? На наш погляд, фотопазл – це приголомшливий подарунок, здатний на безліч вечорів об’єднати Вашу родину за захоплюючим заняттям. Тільки уявіть: – “Тато, це твій ніс чи мій?”. Або “Сонечко, передай мені, будь ласка, моє вухо”.

29x41_80.png

Фотокуб

Перекидний фотокуб складається з восьми пластикових кубиків 4х4 см, з'єднаних між собою так, що він має здатність вивертатися навиворіт. Завдяки цьому на ньому можна помістити 12 фотографій 8х8см — 6 з однієї сторони і 6 з іншої. Фото друкуються на цифровій лабораторії, розрізаються на чотири частини і кріпляться до кожної грані куба.

unnamed.png

Значки

Ми займаємося виробництвом закатних значків маємо можливість запропонувати виготовлення значків на замовлення за індивідуальним дизайном клієнта. Значки виготовляють методом закатки на спеціальному пресі (верхню частину закатують на нижню).

Закатний значок являє собою круглий значок з металу з нанесеним на його передню частину надрукованим повноколірним зображенням, зверху накладається водонепроникна прозора плівка, яка захищає значок від вологи, подряпин і надає йому більш блискучий і привабливий зовнішній вигляд. Значок кріпиться до одягу за допомогою шпильки.

full-79698509cf7eb20a2fb4a0b52d1578c2.png

Друк на футболках

У випадку друку зображення на футболці ми використовуємо субліфлокову наклейку. Це спеціальна наклейка з синтетичною бархатистою поверхнею.. Футболку з субліфлоком можна прати згідно правил прання натуральних тканин.Хочете сказати дитині чи дорогій людині про те, що пишаєтеся ними? Футболка або майка з їх фотографією пояснить це красномовніше ніж будь-які слова.Хочете привітати шефа з днем народження? Прийдіть всім офісом в футболках з його фотографією, це буде веселий корпоративний флешмоб!

futbolka.png

Друк на подушках

Як відомо, індивідуальність інтер’єру надають дрібниці. Але хто ризикне назвати дріб’язком таку важливу в житті кожної людини річ як подушка? Адже вона супроводжує нас уві сні, а значить майже половину нашого життя!

Чи це не привід подарувати коханій людині подушку?!

 pillows.png

Друк на холсті, текстурування

Холст — це спеціальна льняна тканина, вкрита спеціальним матовим фотослоєм. Друк зображень або репродукцій картин на холстах здійснюється на спеціальному широкоформатному принтері (плоттері) з допомогою сольвентної фарби. Цей тип фарби не витримує ультрафіолетового сонячного випромінювання, тому після друку картину покривають трьома шарами акрилового лаку, який захищає поверхню зображення від сонця та вологи. Випуклість зображення на картині (текстура) досягається за допомогою нанесення пензликом мазків спеціальним текстурним гелем. 

 imgonline-com-ua-Transparent-backgr-SCGwseqQUs4-nj5y7x22ycthc2t90ubmferztje8337nhzl170x30o.png

Форма замовлення на виготовлення фотосувеніру