.

твердопаливний котел твердопаливний котел

Мережа магазинів «Сако» на ринку України з 1997 року. За весь цей час ми зростали, розширювалися, набиралися досвіду. На сьогодні наша команда професіоналів, забезпечує якісну та висококласну роботу мережі магазинів, розташованих в Івано-Франківській області.

Наша головна мета - розвиток суспільства, що уміє бачити та отримувати задоволення від кожної миті життя.

Ми пропонуємо широкий спектр фото послуг, студійну фотозйомку, з можливістю виїзду фотографа , якісний друк фотографій будь-якого формату , від 9*13 до 100*70 на професійному , найсучаснішому обладнанні.

Швидко та якісно, всього за 5 хв ми робимо фото на документи (паспорт, віза , права)

Наші дизайнери, професіонали своєї справи ,відреставрують ваші старі фотографії, нададуть нового , яскравого настрою, за допомогою ретуші, заміни фону, насиченості кольором. Запропонують оригінальний дизайн сувенірної продукції.

Також у нас ви зможете відсканувати, заламінувати, зробити кольорові копії бездоганної якості. По бажанню, запишемо ваше фото та відскановані документи на будь-який цифровий носій.

З кожним роком «Сако» розширює не тільки географічні межі, але й асортиментний ряд продукції для максимального задоволення потреб споживачів. Так, окрім основного напрямку роботи на ринку фототоварів та фото послуг, ММ «Сако» займається продажем канцтоварів та іграшок, обслуговуванням корпоративних клієнтів.

Особливе місце серед послуг компанії займає продукція – виготовлення рам на замовлення. Вдале оформлення фотографій, вишивки, ікон, картин в багет і паспарту може значно посилити враження від них. Наші продавці завжди допоможуть підібрати багет та запропонувати комп’ютеону візуалізацію готового виробу

Ми пропонуємо якісне обслуговування, широкий вибір товару та багато цікавих та різноманітних акцій. Для постійних клієнтів діє програма лояльності - постійно діюча знижка в розмірі 10 %.