Menu
Your Cart

Друк фото на сувенірах

Друк фото на сувенірах


Модель: 001
Реглан з капюшоном, матеріал - мольтон (50% бавовна + 50% поліестер),щільність 270 г / м.кв, подвійний капюшон на шнурку, кишені кенгуру.Ті хто не бажає бути як всі, і носити ексклюзивний одяг, замовляють худі з принтом. Хочете мати унікальне худі? З власним зображенням, фотографієї, написом чи карт..
520.00 грн.
Модель: 001
Натисніть на кнопку "Створити свій дизайн" і сформуйте свій неперевершений набір для кави.Кофейний набір з можливістю нанесення малюнка чи логотипа - це чудова можливість зробити гарний подарунок для коханої людини, або для самого себе. Ваше фото на чашці для кави підніме вам настрій. Це оригін..
170.00 грн.
Модель:
Друк на горнятках і кружках – це технологія нанесення ваших фото, текстів чи зображення на керамічні або скляні вироби.Торгова мережа «Сако» готова нанести ваше зображення на білу кружку, яку ви бачите на фото.Друк на кружках у місті Калуш, на кераміку, методом переносу зображення з паперової осн..
110.00 грн.
Модель: 001
Друк на великій білій кружці – нанесення вашої фотографії і надпису на керамічну поверхню кружки об’ємом 425 мл. Ви можете нанести власне фото, надпис чи інше зображення online. Створення власного дизайну є надзвичайно простим. Така кружка підніме імідж вашої компанії, буде гарним подарунком спі..
165.00 грн.
Модель: 001
Принт на білій кружці з дитячим малюнком всередині. Гарний сувенір чи подарунок для вашої дитини на день народження. Дитячий подарунок з якісним друком фотографії чи картинки. Весела картинка чи надпис зробить дитяче свято не забутнім. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у ..
200.00 грн.
Модель: 001
Шукаєте подарунок для коханої людини на ювілей чи річницю? Надрукуйте фото чи зображення на білій чашці з серцями в середині, зробіть оригінальний знак уваги та потіште свою половинку. Неймовірно красиві кружки з серцями будуть гарною несподіванкою для вашої дружини чи дівчини.Зробивши у нас замовле..
200.00 грн.
Модель: 001
Незвичайний і оригінальний варіант подарунку. Принт на кружці з ручкою-сердечком. Зробіть приємну несподіванку вашій коханій дівчині на річницю знайомства, або дружині на річницю весілля. Чашка з серцем буде гарним подарунком на весілля.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділе..
140.00 грн.
Модель: 001
Оригінальний подарунок для хлопця, принт фото, логотипа команди чи гравця на кружці з футбольним м'ячем. Сюрприз для фаната футболу, чоловічої компанії, чайна кружка футболіста. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на всій території України або замовити..
140.00 грн.
Модель: 001
Якісний друк на білій кружці під каву латте. Оригінальний подарунок дружині чи дівчині, любителям кави, кавоманам. Зробіть свій унікальний набір кружок кави латте для кав'ярні. Виділіть свій ресторан чи кафе власними горнятками для кави латте.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у в..
135.00 грн.
Модель: 001
Вишукана бордова кружка під друк Ваших зображень чи написів. Гарний варіант для подарунку чоловіку, співробітнику, чи товаришу. Зробіть оригінальний принт Вашого підприємства і подаруйте працівникам.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на всій території У..
135.00 грн.
Модель: 001
Гарна кольорова кружка з голубим, для нанесення зображення чи фотографію. Зробіть оригінальний і вишуканий подарунок. Принт на кружці надасть вишуканості та буде гарним виразом уваги, а також практичним для будь-кого.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти н..
135.00 грн.
Модель: 001
Яскрава жовта кружка під принт зображень чи Ваших фото. Посуд з логотипом – це можливість прикрасити свої робочі будні яскравою кружкою. Ви можете придбати кружки з фото чи логотипом для того, щоб при піднести їх як подарунок колегам по роботі, чи друзям.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. от..
135.00 грн.
Модель: 001
Столові прибори оточують нас всюди, чому б не використати їх у рекламних цілях? Відрекламуйте свій бренд чи компанію, зробивши принт на кружці і подарувавши цю кружку співпрацівниками чи знайомим. Виділіть свій бренд і зробіть його не забутнім.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його..
135.00 грн.
Модель: 001
Яскрава оранжева кружка під принт ваших зображень, фото чи логотипів компанії. Оригінальний і практичний подарунок. Висвітліть свій бренд з допомогою друку логотипу на оранжевих кружках. Це практична річ, яка багато років вірно служитиме Вам та вашій компанії.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:..
135.00 грн.
Модель: 001
Якісний друк від «Сако» на розовій кружці, надрукуйте фото вашої половинки, зробіть якісний і практичний подарунок, замовивши чашку з написом чи фотографією. Це буде не просто сувенір, а практична річ, для кожного дня. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової ..
135.00 грн.
Модель: 001
Посуд це те, без чого ми не можемо обійтися, це один з обов’язкових атрибутів нашого життя. Це складова кожної кухні, офісу чи столової. Зробіть ваш посуд, кружки, особливими. Нанесіть на них ваші логотипи, зображення чи фото. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділен..
135.00 грн.
Модель: 001
Нанесемо ваше фото чи картинку на кружку з червоним кольором. Вам достатньо загрузити зображення і формі «Створити власний дизайн» і отримаєте чудовий і оригінальний подарунок для себе чи друга. Це не просто сувенір а практична річ, яка багато років вірно служитиме Вам і Вашій сім’ї.Зробивши у н..
135.00 грн.
Модель: 001
Вишукана чорна кружка під принт ваших фотографій, зображень чи написів. Гарний варіант для подарунку чоловіку на день-народження, річницю чи іншу подію. Зробіть принт логотипу вашої фірми та отримуєте недорогий але гарний презент для працівників у офіс.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отри..
135.00 грн.
Модель: 001
Якісний друк на кружці з голубим серцем, надрукуйте фото вашої половинки, зробіть недорогий але практичний подарунок. Це оригінальний і недорогий варіант подарунку на річницю знайомства, весілля, чи просто вияв уваги та турботи.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Но..
135.00 грн.
Модель: 001
Відмінне рішення – придбати недорогий чудовий подарунок, це нанести зображення чи фото дівчини на нашу кружку. Оригінальний і недорогий варіант подарунку, стане практичним у будь-якій ситуації. Принт на кружці додасть їй вишуканості, і буде гарним виявом уваги.Зробивши у нас замовлення, Ви можете..
135.00 грн.
Модель: 001
Скористайтеся нагодою нанести зображення чи фотографію на кружку з розовим серцем, зробіть оригінальний і вишуканий презент для дівчини. Принт на кружці надасть вишуканості та буде гарним виразом уваги, а також практичним для кухні.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенн..
135.00 грн.
Модель: 001
Приємний подарунок і несподіванка – фото вашої половинки на кружці з червоним серцем. Оригінальний і недорогий варіант подарунку на річницю знайомства, весілля чи просто гарний презент. Скористайтеся недорогим друком на кружках.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Но..
135.00 грн.
Модель: 001
Вишуканий чайний набір з кольорових кружок, гарне і недороге рішення для вашої кухні. А особливо якщо ми надрукуємо для Вас надписи чи Ваші фотографії на цих кружках. Це буде виділяти ваш столовий набір по особливому.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти н..
135.00 грн.
Модель: 001
Відмінне рішення – придбати недорогий чудовий подарунок для дівчини, нанести її фото на кружку з розовим серцем. Зробіть приємний подарунок вашій другій половинці, кружки з багатобарвним малюнком будуть завжди приносити задоволення.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенн..
135.00 грн.
Модель: 001
Якісний принт на кружці з салатовим серцем, надрукуйте фото вашої половинки, зробіть недорогий але практичний подарунок, замовивши кружку за написом чи фотографією. Це буде гарний сувенір який створить справжнє святоЗробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на..
135.00 грн.
Модель: 001
Друк на кольоровій кружці з червоним серцем – гарний подарунок для коханої. Це спосіб виділитися і привернути увагу. Зробіть оригінальний і приємний подарунок, нанесіть фото дівчини на кружку з серцем.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на всій території ..
135.00 грн.
Модель: 001
Оригінальний і чудовий подарунок, буде гарно, практично і довго служити Вам та Вашій родині. Замовте друк Ваших фото, написів чи картинок на нашій глянцевій термокружці, і Ви будете приємно здивовані унікальними можливостями такої кружки.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділ..
230.00 грн.
Модель: 001
Виділіть свою компанію чи фірму серед багатьох інших, зробіть унікальний набір з кружок хамелеонів для працівників. Це буде виділенням і рекламою Вашої компанії чи бренду і практичним для Ваших працівників.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на всій територ..
230.00 грн.
Модель: 001
Якісний повноколірний друк ваших зображень на чашках і кружках хамелеонах, що міняють свій вигляд при зміні температури. Виділіться серед друзів незвичайною кружкою з термічними властивостями і власним фото чи логотипом.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти н..
230.00 грн.
Модель: 001
Перламутрові горнятка з вашим фото, виділить вашу кав’ярню особливими перламутровими кружками хамелеонами.  Багато компаній прикрашають свої офіси брендованими кружками, але мало з них роблять це на магічних кружках. Це гарний спосіб виділитися. Друк магічних кружках або кружках хамелеонах, ..
230.00 грн.
Модель: 001
Посуд з логотипом радує і приносить багато позитивних емоцій, а ще більше емоцій приносить кружка хамелеон з принтом Вашої фотографії чи логотипу. Спробуйте замовити магічну кружку яка змінює колір чи картинку при нагріванні, вона обов'язково впишеться у вас інтер'єр.Зробивши у нас замовлення, Ви мо..
230.00 грн.
Модель: 001
Друкуємо на кружці хамелеоні яка змінює картинку при нагріванні і охолодженні. Унікальний подарунок, якісний посуд красивого чорного кольору з салатовою серединою. Набір таких кружок прикрасить Ваш офіс або кухню.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на всій ..
230.00 грн.
Модель: 001
Надрукуємо Ваші картинки чи зображення на кружці хамелеон чорного кольору, з червоною серединою. Красивий, оригінальний посуд буде радувати Вас у щоденому житті, приноситиме естетичне задоволення та практичну користьЗробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошти на вс..
230.00 грн.
Модель: 001
Кружка хамелеон чорного кольору під принт ваших логотипів, картинок чи зображень. Повністю чорна оригінальна кружка яка змінюватиме зображення при нагріванні і охолодженні. Зробіть собі оригінальну кружку, виділіться серед друзів чи співробітників.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати йог..
230.00 грн.
Модель: 001
Унікальна туристична кружка з карабіном. Повністю металічна, не боїться падіння і вмятин. А саме головне Ви можете самі створити її особливий дизайн! Оберіть своє фото чи зображення, а ми нанесемо його на цю кружку. Зробіть собі чи другу гарний і практичний подарунок. Такий подарунок підійде рибаку,..
240.00 грн.
Модель: 001
Друк фотографії на неоновій кружці - це один з найпоширеніших подарунків закоханих. Хлопець чи дівчина роблять кружки зі спільними фото на день закоханих, чи інше свято. Виразіть свою любов і піклування, надрукувавши фото своєї половинки на жовтій неоновій кружціЗробивши у нас замовлення, Ви можете:..
180.00 грн.
Модель: 001
Яскрава неонова зелена кружка під принт ваших зображень, фото чи логотипу. Оригінальний і практичний подарунок. Якщо пошук оригінального подарунку на свято стало для вас проблемою, неонові кружки підійдуть ідеально. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нової Пошт..
180.00 грн.
Модель: 001
Якісний друк від «Сако» на розовій неоновій кружці, надрукуйте фото вашої половинки, зробіть якісний і практичний подарунок, замовивши чашку з написом чи фотографією. Це буде не просто сувенір, а практична річ, для кожного дня. Така кружка буде прикрасою на робочому столі дружини, і буде нагадува..
180.00 грн.
Модель: 001
Яскрава неонова червона кружка під принт зображень чи Ваших фото. Яскравий неоновий посуд з логотипом – це можливість прикрасити свої робочі будні. Ви можете придбати кружки з фото чи логотипом для того, щоб при піднести їх як подарунок колегам по роботі, чи друзям. Така кружка буде гарним подарун..
180.00 грн.
Модель: 001
Друк на кольоровій перламутровій в золото кружці – гарний подарунок для коханої. Це спосіб виділитися і привернути увагу. Зробіть оригінальний і приємний подарунок на весілля чи іншу подію. Це буде гарний сувенір який створить справжнє свято. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати йог..
175.00 грн.
Показано з 1 по 40 із 90 (3 сторінок)