Menu
Your Cart

Друк на брелоках

Друк на брелоках

Пропонуємо виготовлення брелоків під замовлення. Три варіанти: круглий, овальний і квадратний. Наносимо ваші картинки, написи чи зображення. Брелки надруковані "Сако" довговічні, не вицвітають, і гарно служать. Фарба якою наноситься зображення не стирається водою і не боїться прямого сонячного проміння.


Для того щоб створити власний, унікальний дизайн, натисніть на зображення а потім "Створити свій дизайн".

Модель: 002
Натисніть на кнопку "Створити свій дизайн" і сформуйте свій, неперевершений брелок.Брелки це не просто прикраса - часто це необхідний атрибут нашого життя. Брелки використовують повсюди, на ключах, собачих ошийниках, рюкзаках, авто сигналізаціях, чи навіть на мобільних телефонах. На нашому ..
50.00 грн.
Модель: 003
Пропонуємо послуги по нанесенню зображень на квадратні брелки. Зображення наносяться спеціальною фарбою, яка дуже довго не зношується, не стирається і не втрачає насиченості. Брелки з логотипами і написами - можна використовувати у рекламних цілях.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати йог..
50.00 грн.
Торгова мережа "Сако" пропонує послуги по брендуванню та нанесенню зображень на брелки. Якісний друк ваших картинок, написів чи фотографії. Логотипи наносяться спеціальною фарбою, яка дуже довго не зношується, не стирається і не вицвітає. Брелки з логотипами і написами - дуже гарний варіант для пода..
50.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)