Menu
Your Cart

Друк на тарілках

Друк на тарілках

Такий предмет як тарілка, є звичним для кожного з нас, і ми користуємося ними постійно. Для декого це просто потрібна річ, але для інших - витвір мистецтва. Справа у тому що колись тарілка була предметом розкоші, яку могли дозволити собі тільки багаті. На них наносили герби, написи і іншу символіку. Такі тарілки можна і сьогодні побачити у музеях. 

Такі тарілки використовувалися на різних святах, коли зустрічали гостей. Сьогодні кожен має можливість, сидячи вдома, в кілька хвилин, замовити собі унікальний набір посуду з своїм зображенням чи фотографією.

ТМ "Сако" пропонує якісний друк ваших зображень, написів чи логотипів на тарілках. Скористайтеся нагодою замовити собі унікальну тарілку.

Для того щоб створити власний, унікальний дизайн, натисніть на зображення а потім "Створити свій дизайн"

Модель: 0001
Якщо ви бажаєте надрукувати картинку на тарілці, нажміть кнопку "Створити свій дизайн", оберіть власну картинку чи зображення і створіть унікальну дизайнерську тарілку з золотим обідком. Наші фахівці нанесуть Ваші зображення якісно, що означає - довговічність тарілки. Картинки і написи не стираються..
260.00 грн.
Друк на рифленій тарілці ваших картинок, логотипів чи написів. Дизайнерські тарілки для вашого свята, чи подарунок на весілля, річницю і інші події. Наша компанія проводить якісне нанесення зображень на рифлену тарілку ваших логотипів, фото чи картинок. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. о..
260.00 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)