Menu
Your Cart

Друк на подушках

Друк на подушках

В ТМ "Сако" можна замовити друк на подушках будь-якої степені складності. Високоточне швидкісне обладнання дозволяє якісно наносити Ваші картинки, фотографії, написи чи логотипи на наші подушки (плюшеві, з мішковини і інші). Доступні різні види подушок. 

Для того щоб створити власний, унікальний дизайн, натисніть на зображення а потім "Створити свій дизайн"

Пропонуємо друк на подушці вашої фотографії чи зображення. Цей практичний предмет сформує особливий затишок, а унікальне зображення чи фотографія принесе власнику гарний настрій і спогади, і само собою гарантує приємний сон. Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у відділенні Нов..
320.00 грн.
Модель: 001
Для реалізації дизайнерських задумок, звертайтеся в ТМ "Сако". Ми швидко і якісно нанесемо на плюшеву подушку будь-які фотографії, малюнки, написи, логотипи чи зображення ваших друзів, рідних, тварин, супергероїв, акторів, мультиків чи будь-який інший принт що Вам сподобався.Зробивши у нас замовленн..
280.00 грн.
Подушки з фото молодят будуть гарним подарунком на весілля. А з допомогою красивих подушок, у вигляді плюшевого зайчика, легше укласти дітей в ліжко. Нанесіть на таку подушку зображення улюбленого супергероя, чи персонажа мультфільма, і ваша дитина буде з радістю засипати.Зробивши у нас замовлення, ..
300.00 грн.
Друкуємо Ваші фотографії чи зображення на подушці у вигляді плюшевого котика. Нанесіть на таку подушку зображення персонажів мультфільмів для дітей, це буде чудовий і практичний подарунок для дитини. Ми гарантуємо якісний друк на подушках, що забезпечує їхню стійкість до прання, і вигорання від прям..
300.00 грн.
Екологічна, дизайнерська дитяча подушка у вигляді плюшевого песика. Чудово підійде для подарунку хлопчику. Дитина буде у захваті від такої подушки, якщо ви нанесете на неї улюбленого супергероя чи персонажа з кіно. Створіть свою, унікальну плюшеву подушку.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отри..
300.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)