Menu
Your Cart

Друк на пазлах

Друк на пазлах

Друк на пазлах - це ваші картинки, або фотографії, які ми розбиваємо на частини, а ви потім їх збираєте. Пазли приносять радість дітям і дорослим, їх можна використовувати як подарунок чи сувенір. Пазли вчать дітей посидючості та розвивають логічне мислення і моторику пальців.

Для того щоб створити власний, унікальний дизайн, натисніть на зображення а потім "Створити свій дизайн"

Модель: 001
Пропонуємо друк ваших картинок чи фотографій на пазлах формату А4. Від Вас фотографія чи картинка, від нас - готовий пазл, гарний подарунок для друзів чи близької людини. Процес збирання пазлів подарує Вам і Вашим близьким чудові враження. Обов'язково спробуйте зібрати пазл, з власним зображенням чи..
200.00 грн.
Модель: 0001
Один з найпопулярніших видів подарунків це іменні, дизайнерські пазли. Для замовлення таких пазлів - для вас на сайті розміщений online конструктор пазлів. Створіть гарний пазл формату А5, для подарунку родичам, друзям, дітям чи співробітникам.Зробивши у нас замовлення, Ви можете:1. отримати його у ..
150.00 грн.
Модель: 0001
Шукаєте недорогий але унікальний подарунок для коханої? Зробіть фото на пазлах для дівчини у вигляді серця, це гарний і приємний подарунок. Так ви зможете разом провести час, збираючи пазл - серце з власним фото чи картинкою. Важливо пам'ятати, на пазли можна нанести будь-які зображення, картин..
200.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)