Menu
Your Cart

Фломастери/Маркери

Фломастери/Маркери
Бренд: Touch
Спиртові маркери Touch Raven ідеально підходять для малювання і каліграфії. Незамінимі при створенні коміксів та мальовничих ескізів.У наборі 80 маркерів різних кольорів.Корпус кожного маркера - пластиковий, гладкий.Ковпачки щільно і надійно закриваються.Кожен маркер має два наконечника різної форми..
1155.00 грн. 882.00 грн.
Бренд: Touch
Спиртові маркери Touch ідеально підходять для малювання і каліграфії. Незамінимі при створенні коміксів та мальовничих ескізів.У наборі 36 маркерів різних кольорів.Корпус кожного маркера - пластиковий, гладкий.Ковпачки щільно і надійно закриваються.Кожен маркер має два наконечника різної форми для р..
465.00 грн. 396.00 грн.
Бренд: Marco
Набір кольорових фломастерів Marco Ultra Washable на 12 кольорів. Фломастери в пластиковому корпусі з візерунком, відмінна риса фломастерів - це їх здатність легко змиватись, чорнила виробництва Німеччини, які з легкістю змиваються водою як з одягу, так і з шкіри дитини. Розмір окремого маркера - 17..
80.00 грн. 57.00 грн.
Бренд: Marco
Набір кольорових фломастерів Marco Ultra Washable на 24 кольорів. Фломастери в пластиковому корпусі з візерунком, відмінна риса фломастерів - це їх здатність легко змиватись, чорнила виробництва Німеччини, які з легкістю змиваються водою як з одягу, так і з шкіри дитини. Розмір окремого маркера - 17..
135.00 грн. 104.00 грн.
Бренд: Marco
Набір кольорових фломастерів Marco Ultra Washable на 36 кольорів. Фломастери в пластиковому корпусі з візерунком, відмінна риса фломастерів - це їх здатність легко змиватись, чорнила виробництва Німеччини, які з легкістю змиваються водою як з одягу, так і з шкіри дитини. Розмір окремого маркера - 17..
200.00 грн. 153.00 грн.
Бренд: Marco
Набір кольорових фломастерів Marco Ultra Washable на 48 кольорів. Фломастери в пластиковому корпусі з візерунком, відмінна риса фломастерів - це їх здатність легко змиватись, чорнила виробництва Німеччини, які з легкістю змиваються водою як з одягу, так і з шкіри дитини. Розмір окремого маркера - 17..
225.00 грн. 208.00 грн.
Бренд: Marco
Набір кольорових фломастерів Marco Ultra Washable на 20+1 кольорів. Фломастери в пластиковому корпусі з візерунком, відмінна риса фломастерів - це їх здатність легко змиватись, чорнила виробництва Німеччини, які з легкістю змиваються водою як з одягу, так і з шкіри дитини.Водорозчинні чорнила чудово..
150.00 грн. 105.00 грн.
Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)