.

Рюкзаки

Рюкзак каркасний 531 Hello Kitty

Категорія: Канцтовари
Виробник: Kite Показати всі товари
Ціна: 1500,00 грн.

Каркасний рюкзак Kite HK18-531M для дівчат молодшої та середньої школи пошитий з міцного поліестеру червоного кольору з ліцензованим зображенням героя Хело Кітті.
Ортопедична спинка Ergo Kids з "дихаючими" подушечками, анатомічні лямки правильної S-подібної форми, нагрудний ремінь сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі і хребет дитини, дарують відчуття комфорту та легкості. Будова рюкзака дозволяє відрегулювати висоту спинки, лямок і нагрудного ременя, що мінімізує навантаження на хребет. Невелика вага, всього 995 г, робить рюкзак необтяжливим для дитини.
Рюкзак складається з 2 просторих відділень, 1 внутрішньої та 2 бічних кишень, куди легко вміщується пляшечка з водою. Переднє відділення має кишеню-сіточку, органайзер і ключницю, що дозволяє систематизувати та легко знаходити в рюкзаку шкільне приладдя та особисті речі дитини. Внутрішні роздільники для книг і зошитів в основному відділенні допомагають школяру правильно організувати простір в рюкзаку. Виріб має м'яку ущільнену ручку та зручну ручку-петлю. Посилене прогумоване дно і ніжки легко миються та зберігають стійкість рюкзака.
Світловідбиваючі елементи на рюкзаку забезпечують видимість дитини на дорозі в темну пору доби.
Матеріал пройшов складні тести на зносостійкість і розриви, стійкий до впливу зовнішніх факторів, зберігає свої властивості та зовнішній вигляд надовго. Фурнітура виконана з якісного матеріалу, замки легко та плавно відкриваються.

Матеріал
EVA/поліестер
Розмір, см:
38x29x16
Вага, г
995
Об'єм, л
16
Група товару
Education
Підгрупа товару
Education/рюкзаки каркасний
Колекції
ліцензійний
Ліцензія/серія
Hello Kitty
код 04.32.5217
група для школи

Коментарі