.

транспорт

Велосипед 3-х колісний Best Trike 7700B-5670

Категорія: Іграшки
Ціна: 2525,00 грн.

Новий триколісний велосипед 2018 року Best Trike 7700 В відрізняється  дизайном, який вже став улюбленим,  в сукупності з новими функціональними доробками. Головним нововведенням моделі стала функція повороту сидіння на 360 °.
Рама велосипеда Best Trike 7700 В ще більш посилена, для її виготовлення використовується метал товщиною 0.3 мм. Як матеріал оббивки використовується лляна тканина.
Виробники подбали, щоб катання на даному велосипеді було не тільки комфортним для малюка, але і захоплюючим. Цьому свідчить музична панель у вигляді переднього бампера автомобіля з  фарами, які світятться  і цікавими звуковими ефектами.
Надувні колеса даного велосипеда на підшипниках сприяють легкому і плавному руху і забезпечують додаткову амортизацію. Конструкція дисків коліс складається з трьох алюмінієвих спиць.
Переднє колесо представленої моделі обладнано перемикачем положення педалей (функція «вільний хід»). Це дозволяє дитині не крутити педалі, не забираючи при цьому ніжки на підставку.
Спинка сидіння має три рівні нахилу з фіксацією положення. Сидіння пластикове, вкрите м'яким чохлом. Бічні частини чохла виконані з сітчастої тканини, яка легко пропускає повітря.
Захисний козирок оснащений оглядовим віконцем з сітки і має три положення регулювання.
Для безпеки дитини, велосипед обладнаний розсувним бампером з м'якою поверхнею і 2-хточечним ременем.
Ручка батьківського контролю регулюється по висоті. На ручці встановлена ​​невелика сумка для необхідних речей.
У задній частині велосипеда є корзина з жорстким стійким дном.
На внутрішній частині музичної панелі розташовуються кнопки включення сигналізації, поворотів вліво і вправо, сигналу і підсвічування фар. У кожній фарі по 4 LED лампочки. Також є ключ запалювання як у справжнього автомобіля, при повороті якого імітується звук працюючого двигуна і включається можливість сигналити, включати світло.
Характеристики:
• Ручка батьківського контролю: висота макс. - 110 см., мін -100 см.
• Розміри керма: висота 65 см, ширина 40 см.
• Висота сидіння від підлоги: 35 см
• Розмір ручок: d = 3.5 см
• Розміри коліс: переднє колесо d = 29 см, ширина-6см; задні колеса: d = 26см, ширина-6см
• Розмір кошика: довжина 35см, ширина 25см, глибиною 15см
• Інтерактивна панель заряджається від 3-х батарейок типу АА.
• Вага брутто (велосипед з упаковкою): 12.7 кг.

код 27.15.0001

Коментарі