Menu
Your Cart

Умови

Вас вітає Інтернет-магазин sako.com.ua

Перед використанням сайту просимо вас ознайомитися з даними умовами.

Використання матеріалів і сервісів сайту автоматично означає прийняття цих умов. У разі незгоди з умовами використання сайту,  використання сервісів сайту і його матеріалів недопускається.

Авторське право на використання матеріалів сайту

1. Авторські права на матеріали сайту, його структуру і сервіси належать інтернет-магазину sako.com.ua

Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право змінювати та/або доповнювати матеріали сайту, а також умов використання інтернет-магзину без попереднього повідомлення користувачів.

2.Перегляд та завантаження матеріалів сайту дозволяється тільки з метою некомерційного використання. Копіювання будь-яких текстів, медіафайлів, інших файлів дозволено тільки в разі отримання письмової згоди адміністрації інтернет-магазину. При розміщенні матеріалів, обов'язково розміщувати посилання на статтю сайту, а також примітку про авторство.

Реєстрація та заповнення даних для замовлення.

1. Створюючи обліковий запис або вказуючи дані при оформленні замовлення, користувач погоджується надати свої контактні дані і достовірну інформацію про себе добровільно з метою надання йому послуг передбачених цим сайтом.

2. За безпеку своїх даних для авторизації (логіна і пароля) відповідальність несе сам користувач. Для повідомлення про втрату і з проханням про відновлення втрачених авторизаційних даних користувач повинен звернутися до Адміністрації інтернет-магазину за допомогою форми зворотного зв'язку або за телефоном вказаним на сайті.

Зворотний зв'язок та коментування

Користувач інтернет-магазину несе відповідальність за розміщення коментарів чи відгуків на сайті, і погоджується ніяким чином не порушувати чинне законодавство України. Інформація з використанням нецензурної лексики яка подана в образливій формі, повідомлення з метою провокації, з метою комерційної вигоди, або будь-яких ознак дискримінації за расовою, статевою, етнічною, національною або релігійною ознаками будуть видалені адміністрацією інтернет-магазину.